"ליבי במזרח ואנוכי בסוף מערב"

את השנה הנוכחית התחלתי במעבר שלי לבאר שבע בירת הנגב עם התחלה חדשה של חיי כסטודנטית. הייתה לי התלבטות כיצד אסתדר עם הפעלת הסניפים בצפת ובמודיעין והאם אוכל להמשיך במפעל המופלא הזה שנקרא לחיים.

התשובה הייתה ברורה. לא משנה כמה רחוקה אהיה, לחיים היא חלק בלתי נפרד ממני ומחיי.

התחלתי את השנה עם מתנדבים חדשים בצפת ביניהם חניכי המכינה, 7 חיילים וחיילות מקסימים ושתי בנות שירות מדהימות! את השנה במודיעין התחלתי בהרצאה מרגשת מול שכבת יא וכמעט 30 נרשמים! מביניהם המשיכו איתנו ופעילים היום 27 מתנדבים!

הרחבנו את הסניף במודיעין והכנסנו למשפחה עוד מנצחים ומנצחות יקרים ויקרות- סימי ורפי, יהודית ומרים.

מה שתמיד מרגש אותי בקשר עם החניכים הוא התחושה שגם אם זה לפעמים קשה להתחיל כמו למשל לקום מהפוך החם בחורף ולהתחיל את היום, או לנעול נעלי ספורט ולהחליט שיוצאים להליכה ריצה או אימון אחר, אחרי שהם מתחילים האושר מגיע.

העדכונים מהמתנדבים, התקשורת שלי מולם שלפעמים כרוכה בלא מעט תזכורת כמו אמא שמזכירה שכבר 7 וחצי וצריך לקום לבית הספר, שווה את הכל כשאני רואה את הקשר שנרקם ביניהם לבין המנצחים ושומעת מהמנצחים כמה הם שמחים על הביקורים ואיך זה מפיג את הבדידות שלהם שאצל חלקם היא בדידות נוראית.

מאחלת להמשך פעילות מדהימה בהמשך השנה ושנמשיך להגדיל את האור.

כוחה של אהבה

סבטלנה ודימיטרי ממודיעין חלו שניהם בדלקות גרון קשות ולכן לא יכלו להיפגש עם המתנדבות שלהן אך הבנות שכבר לאחר מספר ביקורים התחברו אל סבטלנה ודימיטרי, לא נשארו אדישות ושלחו להן פרחים. סבטלנה סיפרה לי בהתרגשות כמה זה ריגש אותה וכבר גרם לה להרגיש טוב יותר.

זו רוח לחיים, פשוט גאווה. תבורכו יעל הדר וזהר.

רשימת מאמרים שפורסמו

©2017 עמותת לחיים.
Proudly Designed by BestSite

  • Facebook Social Icon

מוזמנים לבקר אותנו:

מוזמנים לשתף את האתר:

ליצירת קשר:

054-7723510

danielxrw@gmail.com

כתובת:

שוקי קסטנבאום

מושב קשת

רמת הגולן 12410.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now